Jaký adaptér potřebuji k propojení Roan Bass Next a vajíčka Avionaut Cosmo RWF?

Zodpovězené
8. pro 2023

Dobrý den,

jaký adaptér potřebuji na kočárek Roan Bass Next 2023, když chci používat vajíčko Avionaut Cosmo RWF?

Děkuji

Ahoj,

pro spojení konstrukce kočárku Roan Bass Next s autosedačkou – tzv. vajíčkem Avionaur Cosmo RWF potřebuješ adaptéry, které jsem zmiňovala v této mé nedávné odpovědi. Připínám Ti ji sem, abych se neopakovala:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka