Jaké adaptéry na kočárek Roan Bass Next?

Zodpovězené
30. zář 2022

Ahoj,

máme kočárek Roan Bass Next 2-kombinaci. Vajíčko máme Maxi Cosi Tinca.

Koupila jsem adaptéry na kočárek Roan Bass Next, jenže na konstrukci kočárku mi nepasují. Nejdou mi tam nasadit.

Jaké adaptéry mám ještě vyzkoušet?

V příloze posílám foto adaptérů, které nelze nasadit.

Děkuji

Ahoj,

kompatibilita adaptérů vajíčka a kočárku Roan Bass Next souvisí i s jeho datem výroby.

Pokud máš model, který byl vyroben od 12/2019, tak potřebuješ tyto adaptéry z fotky.

Jsou kompatibilní na podvozky kočárků:

Kompatibilní pro připevnění autosedačky typu:

  • Maxi-Cosi
  • Cybex
  • Kiddy
  • Recaro
  • Avionaut Kite
  • Joie
  • Zopa X1
  • Be safe

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka