Jaký je rozdíl mezi kočárkem Anex e/type a Noordi Fjordi III?

Zodpovězené
12. kvě 2022

Ahoj,

mám otázku ohledně kočárku pro dcerku, která se narodí v září.

Naše požadavky:

  • velká hluboká korba,
  • lehce skládatelný - mám menší auto,
  • bydlíme ve městě, ale máme kopcovitý terén,
  • velmi by pomohla ruční brzda.

Zatím nás oslovil Anex e/type a Noordi Fjordi III, ale jsou těžké. Nezáleží nám na tom jestli to bude 2 nebo 3 kombinace. Kočárek musí být kvalitně zpracován a chci, aby se nerozpadl při ježdění.

Jaký je rozdíl mezi Anex e/type a Noordi Fjordi III?

Jaký kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

pokud máš menší auto, tak bych se zaměřila na jiné modely. Ačkoliv je Anex e/type o něco skladnější než Noordi Fjordi III, tak oba mají vyšší hmotnost a těžší skládání. Typově jsou to jinak podobné modely.

Dokoupitelnou ruční brzdu mají například modely značky Hartan nebo Gesslein. Jedná se tedy o dražší kočárky, ale jsou opravdu kvalitní. Konkrétně doporučuji Hartan Viva GTR a Gesslein FX4 Life.

Dále doporučuji značku Moon, která má skladnější a lehčí kočárky. Více jsem je rozebrala v této otázce z poradny.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie