Jaký kočárek pro 19měsíčního a novorozence, když máme úzký výtah?

Zodpovězené
20. led 2024

Ahoj,

mám syna, který bude mít 19 měsíců v době, kdy se narodí další syn. Bydlíme v obytném domě v 7. patře a výtah je starší. Je úzký a malý. Teď se tam akorát na těsno vejdu s naším kočárkem. Vzhledem k tomu můžu sourozenecké kočárky vedle sebe vyloučit. Ty, kde jedno z dětí má být vlastně jakoby dole v podvozku, tak se mi nelíbí. Je mi líto dítěte, které by tam mělo sedět.

Existuje nějaká jiná varianta kočárků?

Nebo nějaký lehký kočárek se sezením vedle sebe, že bych do výtahu šla se složeným kočárkem a dvěma dětmi a pak jej rozložila?

Děkuji

Ahoj,

prohlédni si kočárek Cybex Gazelle S. Je to elegantní sportovní kočárek s moderním designem, který roste spolu s rodinou. Využít ho můžeš nejen jako sportovní kočárek pro jedno dítě, ale také pro dvojčata či věkově blízké sourozence. Díky odolným kolům s odpružením a kvalitní konstrukci zvládne i nerovnější cesty vesnice či lehký terén. Sportovní sezení je dostatečně prostorné s možností nastavení do naprosto rovného lehu. Teleskopickou rukojeť lze nastavit až do výšky 110 cm a přizpůsobit ji tak své postavě, čímž se zajistí pohodlné ovládání.

Zmíním Ti i jeden neskutečný hybridní kočárek, který by Ti mohl vyhovovat. Dokonce bys z něj měla časem jen jeden kočárek. Je to model Bumprider Connect. Podrobné info o něm najdeš v této mé nedávné odpovědi. Připínám ji sem, abych se neopakovala:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka