Jaký menší kočárek po Thule Urban Glide 2?

Zodpovězené
19. čer 2022

Ahoj,

mám dvouletou dcerku, aktuálně využíváme Thule Urban Glide 2. Osvědčil se skvěle, zejména do terénu. Avšak poslední dobou se mi ho nechce vláčit. Přemýšlím, že ho prodám, nebo případně si k němu dokoupím něco dalšího. Jsem z něho trošku rozmazlená, co se týče jízdních vlastností a manipulace.

Chtěla bych něco menšího, lehkého, dobře skladného, ​​s nosností více než 15 kg. Byla bych ráda kdyby to zvládlo i lehký terén - například. polní cestu ve vinohradech.

Moc se mi líbil Baby Jogger City Mini Zip, ovšem čtu, že už ho nevyrábějí.

Můžeš mi poradit nějakou alternativu?

Cena nehraje až tak roli, ale pokud bys mi uměla poradit i něco z levnější a také dražší kategorie, tak budu ráda.

Děkuji

Ahoj,

na podobný dotaz jsem nedávno odpovídala v této otázce z poradny. Najdeš tam tipy na kočárky, které bych doporučila i Tobě. 🙂

Konkrétně to jsou například tyto modely:

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie