Je pro 6měsíční dítě lepší kočárek Thule Urban Glide, Baby Jogger City Mini GT2 nebo Hauck Runner?

Zodpovězené
30. črc 2022

Ahoj,

mám 6měsíční miminko a rozhoduji se mezi těmito tříkolovými kočárky.

Je lepší Thule Urban Glide 2, Baby Jogger City Mini GT2 nebo Hauck Runner 2?

Děkuji

Ahoj,

na začátek malé upozornění. Všechny tři kočárky mají pro tak malé dítě tvrdé sezení. Pokud chceš využívat jeden z nich, tak je třeba dokoupit univerzální ergomickou vložku. Já jsem používala Babymoov. Bez ní bych syna do Thule nedávala.

Porovnám-li kočárky zcela jednoduše cena/kvalita/funkce, tak lepší jsou Thule Urban Glide 2 a Baby Jogger City Mini GT2. Ten má sice v názvu „City" (což v překladu znamená „Město"), ale jeho kola a odpružení jsou však vhodná nejen do města, ale i do náročnějšího lesního terénu. Jedinou nevýhodou je jeho možné překlopení na bok při jízdě šikmým, resp. kopcovitým terénem.

Ale pojďme si je pěkně roztřídit:

Otázka je: „Jaký kočárek potřebuješ?" Kde ho chceš používat, kam chceš s ním chodit. Runner 2 například v zimě nevyužiješ. Protože dítě v něm profoukne, i když bude ve fusaku.

Pro inspiraci si přečti článek nebo si prohlédni videa k tématu, které jsme připravili.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka