Je pro velké dítě a vesnické cesty vhodnější Baby Jogger City Elite, nebo Thule Urban Glide 2? SK

Zodpovězené
24. led 2023

Ahoj,

líbí se mi Baby Jogger City Elite a Thule Urban Glide 2. Na živo jsme je zatím neviděli.

Potřebovali bychom kočárek pro velké dítě (i první měla už v roce 15 kg) na vesnické cesty (i štěrkové občas) a výlety. Chci, aby se dítěti v kočárku dobře spalo. Limit nemáme žádný.

Jaký je Tvůj názor na mnou vybrané kočárky?

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem dělala srovnání kočárků Baby Jogger Summit X3 a Thule Urban Glide 2, takže Ti sem moji odpověď připínám na inspiraci:

Baby Jogger City Elite je starší model, který nahradil Baby Jogger City Elite 2. Ten je prostorností podobný Summit X3. Původní velká a nově štíhlejší kola s bezúdržbovými pneumatikami byla ve dvojkové verzi obnovena. Mají nový design se zvýšenou kvalitou a zvládnou i lehčí terén nebo sport. Novinkou jsou také modernější, minimalističtější materiály v prémiové kvalitě, které zatím vycházejí v tlumených odstínech šedé a černé. Neotočné sedadlo je i v Elite 2 verzi velmi prostorné. Díky nosnosti až 22 kg, zvládne i větší dítě. Polohovat můžeš zádovou i nožní opěrku, a to až do lehu.

Všechny modely, které jsi vybrala, jsou velmi kvalitní a je už jen na Tobě, pro který z nich se rozhodneš. Nebudeš zklamaná jízdními vlastnostmi ani jednoho z nich.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka