Vydrží kočárek Thule Urban Glide 2 do konce kočárkového období?

Zodpovězené
29. bře 2022

Ahoj,

mám 14měsíčního syna, který je kus chlapa.

Vydrží kočárek Thule Urban Glide 2 do konce kočárkového období?

Je Baby Jogger City GT2 s odpružením a ovladatelností podobný?

Hledám něco pohodlného a prostorného. Kočárek musí být vhodný i pro občasný spánek a nesmí se zaseknout na obrubníku. Požaduji dobrou opěrku nožiček.

Děkuji

Ahoj,

ano, Thule Urban Glide 2 by mohl vydržet celé kočárkovací období - má prostorné sedadlo na délku, ale co se týče šířky, tak je na tom už hůře (má cca 31 cm), proto může být pro větší děti méně pohodlný.

Baby Jogger City Mini GT2 je na tom s odpružením o něco hůř, oproti Thule je tvrdší, což je dáno slabším odpružením celkově a menším nenafukovacím kolům, ale přesto je ovladatelnost s ním snadná a poradí si bez obav i s jakýmkoliv terénem. Sama ho mám a jsem s ním moc spokojená, zatím není nic, co by neprojel! 🙂 Navíc nabídne mnohem větší rozměry, a to jak na šířku, tak má i výše položenou stříšku - pro větší děti je tak přímo dělaný. Nechybí mu ani opěrka nohou a delší stříška s průhledovým okénkem na magnet. Doporučuji k němu přikoupit i madlo, které není součástí kočárku.

Pokud chceš opravdu prostorný a i pro větší dítě pohodlný kočárek, tak bych šla určitě do Baby Jogger City Mini GT2. Oproti Thule nemá tedy ruční brzdu a velká nafukovací kola, za to ale nabídne nižší hmotnost a větší skladnost.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie