Jaký sportovní kočárek je obousměrný, prostorný, krytý ze stran a vhodný pro nižší rodiče?

Zodpovězené
12. říj 2022

Dobrý den,

sháním sportovní kočárek pro 6měsíční dítě, s tím aby vydržel do 3 - 4 let. Ditě je větší, tudíž se nevejde do menších kočárků.

Moje požadavky:

  • otočné sezení,
  • aby šel do lehu,
  • nižší pro mě,
  • uvnitř větší pro dítě,
  • krytý ze stran,
  • klasické sezení,
  • větší kolečka.

Libí se mi styl Cybex Talos s Lux, ale nelíbí se mi okénka na stříšce. Ráda bych, aby měl xxl stříšku.

Děkuji

Ahoj,

takových prostorných otočných kočárků je na trhu pomálu. Většinou jsou prostornější a větší kočárky právě neotočné.

Mezi nejprostornější otočné modely patří kočárková novinka Easywalker Jimmey, tento kočárek má všechno. Podrobněji jsem ho popsala v podrobném krátkém článku, který si můžeš přečíst.

Nebo Ti možná sedne některý z modelů, které jsem doporučovala nedávno:

Z neotočných doporučuji modely, které jsem zmínila v těchto otázkách:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka