Který sportovní kočárek je širší, má dlouhou stříšku a je otočný?

Zodpovězené
12. říj 2022

Ahoj,

máme kočárek Britax B-Motion 4 Plus, který je super a u starší dcerky velmi posloužil. Hlubokou korbu jsme dokoupili B-Agile. Zdá se mi, že dcerka je v něm už „na doraz“. A to ještě není zabalená ve fusaku.

Bude mít teprve 3 měsíce a bojím se toho, že bude muset spíše do sportovního kočárku.

Pokud by musela jít spíše do sportovního kočárku, tak jaký doporučuješ?

Do toho našeho ji nechci dát, neboť není otočný a byla by ještě velmi malinká.

Mé požadavky:

  • měl by být otočný,
  • trošku širší,
  • dlouhá stříška,
  • úplný leh,
  • ideální nějaké odpružení,
  • aby nebyl moc tvrdý,
  • skladný do auta,
  • lehčí - musím ho vytáhnout po schodech,
  • cena maximálně do 6 000 Kč,
  • klidně i bazarovka.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

na podobnou otázku jsem nedávno odpověděla, pro info Ti ji připínám:

Ať už se rozhodneš pro Zopa Quest, Muuvo Slick či Muuvo Trick, tak neučiníš špatné rozhodnutí ani u jednoho z nich.

Podobnými modely jsou i zmíněné Cavoe Axo Comfort nebo s teleskopicky nastavitelnou rodičovskou rukojetí **Cavoe Axo Style* *.

Případně si prohlédni i model Zopa Move Cross, který by Ti mohl také skvěle vyhovovat.

A ještě starší bazarový model Easywalker Harvey2.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka