Britax B-Motion 4 Plus

Výroba ukončena 2022

Vyber si variantu

Barva:
Red
Nedostupné
Hluboká korba:

Popis kočárku

Britax B-Motion Plus je vyšší verzí čtyřkolky Britax B-Motion 4. Všechny čtyři pneumatiky jsou plněny pěnou, takže jsou bezúdržbové a nehrozí jim tak propíchnutí. Podobně jako Britax B-Agile 4 Plus, tak i B-Motion Plus si můžeš přizpůsobit barevnými sety stříšky a potahu dětského madla. Stříška je delší a po roztažení plná, bez síťky typické pro nižší modely. Sedák je prostornější s až metrovou ložnou plochou, vejde se tak do něj pohodlně i větší dítě, čemuž napomáhá i vyšší, 22 kg nosnost. I v nejvyšší poloze je sezení mírně nakloněno, sklopit ho dokážeš až do lehu, spolu s nastavitelnou opěrkou nohou, která je nově přidanou funkcí. Dokoupením vložné tašky, hluboké korby nebo autosedačky z něj vytvoříš kombinaci, v nabídce je i v předpřipraveném setu.

Parametry

Značka
Britax
Typ
sportovní, dvojkombinace
Hmotnost (v kg)
11,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105 × 55,5 × 110
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
73 × 55,5 × 45
Původ značky
Německo
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
22
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Zádová opěrka jde polohovat do kolmého sedu (90°)
Otočné sedadlo
Všechny parametry

Hodnocení maminek

Kdybych se mohla znovu rozhodnout, tak už bych ho asi nekoupila
Tento kočár jsem díky mnoha kladným recenzím hodně chtěla vyzkoušet, až jsem si ho pořídila. Líbil se mi vzhledově. Koupila jsem ho tedy z druhé ruky, protože už se nevyrábí, ale mě to nevadí. Kočár jsem na živo před koupí bohužel nikde nezkoušela, takže když mi přišel, byla jsem překvapená, jak je na mě vysoký 😅 Jsem malé postavy, takže já mám při jízdě s ním v horším terénu co dělat 😅 Nicméně, kočárek je vzhledově velice pěkný, plus pro mě je, že se dá vyměnit stříška i za nějakou barevnější, když omrzí jedna barva 😅 Je velice prostorný pro dítě, opravdu velmi dlouhý, možná na mě až moc 🤷😆 Co hodnotím negativně: je tvrdý, málo odpružený, když jdeme po lese, nebo kostkách, horším terénem, přijde mi, že malou z kočáru vyklepu. Po terénu se mi taky hůř veze, má malá přední kola, takže dá dost zabrat. Těžko se mi v terénu ovládá, nedá se houpat. Když je kočár daný do úplného lehu, z košíku se špatně vytahují věci. Kočár je špatně skladný, je velký, těžký a mě osobně se špatně skládá. Proto jsem na cestování volila jiný kočár. Na kočár jsem si ale zvykla, jezdím s nim denně i do lesa a po polních cestách. Docela to zvládá. 🤷 Na horší terén fakt není. Kdybych se mohla rozhodnout, jestli tento kočár, tak už bych ho ale asi nekoupila. Koupila bych bmotion 3. Nebo agile jako golfky. Do terénu a na denní ježdění bych osobně volila úplně něco jiného
1 8 6
Čti celé...
nita1984  4. říj 2022
Za mě TOP kočár
Za mě TOP kočár. Projede vše, uveze dvě děti, celkem 28kg. Nemenila bych

Otázky a odpovědi

Dobrý den, jak se kočárek skládá se zimním fusakem?
Ahoj, tak tohle bude obtížné a opravdu záleží i od tloušťky fusaku. Každopádně princip by měl být stejný - sáhni pod fusak a nahmatej popruh aktivující skládání, zatáhni za něj a kočárek se přeloží i s ním. S tím, že fusak bude trochu překážet a celý poskládaný kočárek bude o něco hrubší / nemotornější. Já osobně poradím i možnost snadněji odnímatelného fusaku s otvory jako má třeba Lodger Bunker - ten jednoduše odepneš před skládáním (pokud tedy neskládáš několikrát denně, to by byla trochu otrava).