Je kombinovaný/sportovní kočárek Skiddoü Nasjö 2v1 kvalitní?

Zodpovězené
12. črc 2023

Ahoj,

líbí se mi kombinovaný/sportovní kočárek Skiddoü Nasjö 2v1.

Jaké jsou jeho plusy a minusy?

Děkuji

Ahoj,

Skiddoü Nasjö je cenově dostupný kočárek typu 2v1. U tohoto typu kočárku se hluboká korba potažením (resp. odepnutím) pásů, změní na sportovní sedadlo. Pásy jsou umístěny na spodní či boční části korbičky. Takové kočárky jsou cenově dostupné, skladnější, ale zároveň mívají nižší nosnost na dítě (15 kg). A tedy set netvoří samostatná hluboká korba a samostatné sportovní sezení.

Nasjö má nižší 15kg nosnost sportovního sedadla. Teleskopická rodičovská rukojeť nastavitelná ve výšce od 98 do 103 cm, proto vyhovuje nižším a středně vysokým rodičům. Je typický unikátním designem. Jeho konstrukce je specificky tvarována do Y. Spolu s pěnovými koly a tvrdším pružinovým odpružením je stavěna do města, tedy na hladké povrchy.

Designem konstrukce je mu velmi podobný model Concord Neo, který by Tě mohl zaujmout. Jeho kola a odpružení jsou stavěny i na nerovnější povrch vesnice. Značka Concord je od určité doby podznačkou Jané, jejíž kočárky jsou specificky tvarované a stavěné i na nerovnější terény. Jsou vyšší kvality.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka