Zvládne kombinovaný kočárek Cybex Balios S 2v1 i horší terén?

Zodpovězené
26. črc 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Cybex Balios S 2v1 Gold River Blue BLK. Já a partner máme cca 175 cm.

Je tento kočárek pro nás vhodný?

Je to kvalitní kombinovaný kočárek?

Vajíčko máme Cybex Aton M.

Je kočárek dostatečně velký pro zimní miminko?

Máme fusak Elodie, vejde se v pohodě do kočárku?

Zvládne kočárek i horší terén?¨

Je možné dát sportovní část až do úplného lehu?

Děkuji

Ahoj,

jste podobně vysocí jako já a můj manžel. Výběr máš hezký. Cybex Balios S 2v1 se nehodí do horšího terénu, je to spíše městský typ kočárku.

Do terénu se více hodí jeho bratrský model Cybex Talos S 2in1. Velmi podobný mu je model Cybex Talos S Lux. Oba mají teleskopické rukojeti, nastavitelné od 102 do 112 cm. Výhodou jsou nenafukovací pneumatiky plněné pěnou, které mnohem lépe zvládají horší terén. Průměr předních je 21 cm, průměr zadních je 30 cm. Váhou konstrukce jsou skoro stejné. Rozměr po složení má ale menší S Lux. Dokážeš ho složit se sedadlem nasazením v jakémkoli směru.

Novorozenec spolu s fusakem se pohodlně vejde do menší korby. Hluboká korba Talos kočárků o vnitřním rozměru 77 x 30 cm je plně dostačující.

Osobně Ti doporučuji koupit Cybex Talos S Lux. Má více výhod oproti S 2v1.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka