Je možné upevnit na podvozek Moon Resea Sport 2022 i hlubokou korbu?

Zodpovězené
13. čer 2022

Ahoj,

chtěla bych se informovat ohledně sportovního kočárku Moon Resea Sport 2022.

Je možné na podvozek upevnit i hlubokou korbu (např. z modelu Moon Resea S)?

Momentálně potřebujeme skladný sportovní kočárek pro cca půlroční miminko.

Je i možnost korbičky, pokud bychom v budoucnu náhodou ještě potřebovali?

Kromě toho někde na stránkách uvádějí, že pomocí adaptérů lze na podvozek upevnit i vajíčko.

Platí to i pro model Kiddy Evolution Pro?

Děkuji.

Ahoj,

na Moon Resea Sport můžeš pomocí adaptérů připojit vajíčko značek Maxi-Cosi, Cybex, Be Safe či Kiddy, tudíž připojíš i model Kiddy Evolution Pro.

Co se týče hluboké korby, tak teoreticky by pasovat měla, ale samostatně se neprodává. Pokud tedy chceš kočárek využívat od narození pro druhé dítko, tak bych sáhla raději po modelu Moon Resea S.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie