Je podle Tebe lepší kočárek Joolz Day+ nebo Cybex Priam?

Zodpovězené
27. črc 2022

Ahoj,

rozhoduji se mezi Joolz Day+ a Cybex Priam.

Mé požadavky:

  • měl by to být zejména městský kočárek, který však zvládne zároveň i jemný terén,
  • dvojkombinace (není podmínka),
  • cena není rozhodující,
  • pro vyšší rodiče,
  • dobře skladný i do menšího kufru auta (není podmínka, ale potěšilo by 🙂).

Jde mi zejména o to, aby byl kočárek nejen pěkný, ale musí být také kvalitní.

V prodejně mi bylo řečeno, že Cybex kočárky nejsou moc kvalitní. Prý mají hodně reklamací, tak jsem na vážkách.

Je podle Tebe lepší Joolz Day+ nebo Cybex Priam?

Můžeš poradit i jinou alternativu?

Jaké vajíčko bys doporučovala k těmto kočárkům?

Nejraději bych měla stejnou značku jako kočárek.

Děkuji

Ahoj,

rozumím Tvým požadavkům.

U nového modelu Cybex Priam 4 vnímám stížnosti maminek a také jejich časté reklamace. Nevím, jestli je to důsledek nekvality. To se mi nezdá. Nebo je to tím, že kočárek vyreklamují. Potom ho výhodně na bazaru prodají, s novou konstrukcí. Já mám osobní zkušenost se starším modelem - Priam 3. Za mě je to designový kočárek. Na vesnici a cestování nepraktický. Hlavně pro rychlou tvorbu škrábanců.

Ale to neznamená, že je pro Tebe nevhodným. Tvým požadavkům vyhovuje.

Joolz Day+ je podobným modelem kočárku. Je o 0,5 kg těžší. Po složení o něco větší. A je to korýtko, takže nemá úplný rovný leh. Rovný leh má Joolz Hub+, ale ten je nízko položený.

Zkus si prohlédnout model kočárku Joolz Geo3. Je také korýtkový, ale velmi praktický, skladný a se spoustou moderních funkcí. Má kvalitně odvětranou hlubokou korbu a sportovní sedadlo. Kola má vhodná do města, ale i do lehčího terénu. Věřím, že Tě zaujme. Prečti si o něm také podrobný článek.

Podobným modelem pro vyšší rodiče je i Easywalker Jimmey. Také o něm si můžeš přečíst podrobný článek.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka