Je více skladný Cybex Eezy S-Twist², Joolz Aer nebo Easywalker Jackey?

Zodpovězené
5. bře 2022

Ahoj,

hledám lehký, rychle složitelný sporťák/golfáč pro roční dcerku. Žijeme na vesnici, ale procházky jsou vždy jen po asfaltce. Také chceme cestovat. Velmi zvažuji koupi Cybex Eezy S-Twist2, Joolz Aer a Easywalker Jackey.

Který bude nejvhodnější?

Děkuji

Ahoj,

nejvíce skladný je Joolz Aer, ale nelze ho složit spolu s madlem a nemá úplný leh - jen takový pololeh. Proto mi lepší volbou přijde Easywalker Jackey, který je Aer hodně podobný (hlavně super měkkým odpružením), ale zároveň má to, co Aer chybí. Na cestování a časté skládání je jako dělaný, má totiž vychytávku, kdy se aktivováním doskládá sám. Najdeš u něj také lehkou hmotnost (7,5 kg) a dostatečně velké rozměry.

Cybex Eezy S-Twist² má sice otočné sezení, ale je už těžší a užší oproti zmíněným kočárkům.

Pokud dcera v kočárku ještě spí, šla bych do Easywalker Jackey, kvůli možnosti úplného lehu. Jestli chceš kočárek už jen na procházky a víš, že v něm nebude pravidelně spát, tak dobrou volbou bude i Joolz Aer, který je navíc o kilo lehčí.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie