Jsou kočárky Lionelo Alexia a Graco Breaze Lite kvalitní?

Zodpovězené
8. dub 2022

Dobrý den,

chceme pořídit sportovní kočárek. Nejvíce mě zaujal Lionelo Alexia a potom Graco Breaze Lite. Než ho ale pořídíme, ráda bych věděla, jak jsou tyto značky kvalitní.

Popřípadě jestli mi můžete doporučit jiný sportovní kočárek. Cena max 4 000 Kč.

Děkuji za odpověď. 🙂

Ahoj,

oba kočárky mají menší nosnost (jen do 15 kg), takže záleží pro jak velké dítě bys kočárek využívala.

Lionelo Alexia přidáme do naší kočárkopedie co nejdříve.

Co se týče kvality - jsou to levnější značky a je to znát, ať už na materiálech, kvalitě plastů, spojů (občas může vrzat) a celkovém provedení. Záleží, jak moc jsi náročná a co od kočárku očekáváš 🙂. Oba mají pěnová kola, takže jsou určené spíše na městský terén, ale o něco více doporučuji Lionelo Alexia, přijde mi kvalitněji zpracovaný.

Podobným typem je i Kinderkraft Grande LX, který má nově všechna kola gumová a má i celkem prostorné sezení.

Pokud bys chtěla přece jen větší nosnost u kočárku, tak doporučuji například Petite&Mars Street+.

A podívej se i na bazarový model Babystyle Oyster Zero, zda Tě nezaujme.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie