Kombinovaný kočárek Raf-Pol Largo 05 Green Owl 2018. Jaký máte názor?

Zodpovězené
23. čer 2020

Dobrý den,

co říkáte na tento kočárek?

Děkuji

Ahoj!

Za mě je kombinovaný model kočárku Raf-Pol Largo

Raf-Pol Largo

a celkově kočárky od značky Raf-Pol - fakt spíše slabší. Kromě zastaralého designu, na kterém samozřejmě až tak nezáleží, pokud Tobě vyhovuje a nevadí, je kočár celkově proveden tak jednoduše, že vystačí jen tím najnenáročnějším rodičům např. na vesnici, a také to zejména jako kočárek pouze hluboký. Také je třeba počítat s nejlevnějšími textiliemi, což ani moc nedýchají, slabšími plasty a tak podobně - jednoduše, cena odráží i to, že se šetřilo, kde se dalo.

Prodávají ho jako kombinaci, ale co jsem znala maminky já, jen minimum z nich využil i tu sportovní část. Je velmi mohutná, což po přechodu z vaničky nepotěší, ale přitom ne tak prakticky řešena. Znala jsem i takové, kterým se v ní rychle vyjely a pokazily plastové části a např. zuby pro zajištění opěrky. A je zase škoda platit za plnou kombinaci, kde vanička je OK, sportovní nástavba slabá, a vajíčko absolutně nedoporučitelné - ADAC-em netestováno, plus levně udělané a málo prostorné. Raději bych poradila pouze hluboký nebo 2v1 kočárek (jako např. Kinderkraft XMoov,

Kinderkraft XMoov

který by se pak později zaměnil za něco menší, lehčí, neotočné. A opravdu hodně doporučuji koupit raději lepší a praktičtější vajíčko, třeba i bazarové. Maxi-Cosi sednou na téměř všechny kombinace a seženeš je i používané po jednom dítěti levně (a děťátko bude v bezpečí na cestách).

Každopádně, pokud jej velmi velmi chceš, a na ceně ti brutální záleží, rozumím, proč sis ho vybrala. Do terénu, jako např. vesnického, pokud ho nebudeš nakládat do auta a cestovat s ním, a počítáš s ním jako s kočárkem zejména hlubokým - startovacím, budiž, ale prodávat se pak snadno nebude, není po něm moc poptávka, a už vůbec ne po používaném. Není totiž takové kvality. Kromě toho je těžký (15 kg), což na nakládání či tlačení s větším dítětem také nebude nejpohodlnější. Ale vysloveně na průjezd terénem ve smyslu vesnických silnic, chodníků méně udržovaných, polní cestičky - a fakt jen takové základní použití, ok.

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.