Který cestovní kočárek má minimální rozměry a dítě se v něm vyspí?

Zodpovězené
22. čer 2022

Ahoj,

hledám cestovní kočárek, ve kterém se dítě dokáže i vyspat. Musí se dát složit na velikost uložení mezi sedačky auta. Tedy po složení si ho můžu hodit na rameno a odnést jako tašku. Měl by to být levný bazarový model jen na občasný výlet pro roční dítě. Prodloužená stříška a skladnost jsou podmínkou.

Plnohodnotný sportovní kočárek Petite&Mars Royal máme, takže opravdu hledáme jen občasnou skladnější verzi na výlet do auta, kde není kufr.

Děkuji

Ahoj,

doporučuji jednoznačně Joie Pact. Má velmi kompaktní rozměry a složení zvládneš jednoduše jednou rukou. Dále oceníš dostupnou cenu, lehkou hmotnost (6 kg) a možnost úplného lehu i s polohovatelnou opěrkou nohou. Součástí výbavy je popruh a cestovní taška. Nevýhodou je nosnost jen do 15 kg, ale pro takto malé dítě je dostačující.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie