Který kočárek je vhodný na vesnici, má velká kola, dlouhou stříšku a polohování nožiček?

Zodpovězené
2. dub 2022

Ahoj,

hledáme kočárek pro roční, ještě nechodící, velké miminko. Kočárek bude spíše do terénu, bydlíme na vesnici. Potřebujeme velká kola, spoustu místa, dlouhou stříšku a také polohování nožiček.

Nyní máme trojkombinaci Jané Crosswalk. Je výborný, jen je těžký a skládá se odpojováním od podvozku.

Dívala jsem se na Baby Jogger City, Thule Spring a Valco Baby Snap 4 Sport. Zřejmě budu muset něco dokoupit (delší stříška nebo polohování nohou), neboť se mi zdá, že ani jeden nemá všechno.

Co bys mi doporučovala?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji Baby Jogger City Mini GT2, který mám sama doma a využívám ho na náš vesnický terén. I když má malá kola, tak projede opravdu vše. Patří k nejprostornějším kočárkům na trhu, má dlouhou ložnou plochu a stříšku ve vyšší pozici, takže i větší dítě má nad hlavou stále dost místa. Zároveň má stále dobrou hmotnost (10,4 kg), super skladnost a složit ho zvládneš jednou rukou. Kola má gumová se vzduchovými komorami a dobře odpružená. Dále u něj najdeš nastavitelnou rukojeť, dlouhou stříšku s náhledovým okénkem na magnet, prostorný nákupní košík a polohování zad do úplného lehu, včetně polohování nohou. Ve výbavě mu chybí madlo, které doporučuji přikoupit.

Pokud bys chtěla přece jen větší kola, tak doporučuji i Baby Jogger City Elite 2.

Thule Spring není špatnou volbou, ale oproti Baby Jogger je hůře odpružený, má o dost užší sezení a chybí mu polohování nohou.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie