Který kočárek je vhodný pro časté cestování a má sezení ve směru i proti směru jízdy?

Zodpovězené
17. črc 2022

Ahoj,

hledám kočárek, který splňuje tyto požadavky:

  • vhodný pro časté cestování - autem, i letadlem,
  • lehký a snadno manipulovatelný,
  • ideální sezení ve směru i proti směru jízdy,
  • s vyšší nosností a pohodlný, jelikož dítě je vysloveně kočárkový typ a denně mi spí jen v kočárku na zahradě.

Doporučuješ spíše klasický sporťák nebo kvalitnější golfky?

Děkuji

Ahoj,

zaměřila bych se na lehké kočárky, které jsou skladné a mají nízkou hmotnost, aby jejich složení bylo co nejsnadnější.

Prvním z nich může být novinka Cavoe Ideo (do naší Kočárkopedie ho přidáme co nejdříve). Má krásný design, dostupnou cenu, kvalitní kola, výškově nastavitelnou stříšku a super je i možnost otočení sedačky přímo na podvozku.

Dále doporučuji Maxi-Cosi Leona.

Nebo to může být i Bugaboo Bee 6 či jeho starší modely. Nevýhodou je u nich kratší sedačka, dítě má tak při spánku nohy ven.

Lépe řešený je pak Cybex Mios 3 nebo opět jeho starší modely, který má polohovatelnou opěrku nohou a oceníš u něj i odvětrávanou sedačku v zadní části zádové opěrky nebo i dobré odpružení.

Pokud bys netrvala na otočném sezení, tak variantou by mohl být i Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade, který patří k těm lehčím a skladnějším kočárkům, které mají prostornou sedačku i pro větší dítě.

To samé splňuje i Babystyle Oyster Zero.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie