Který kočárek jede do úplného lehu?

Zodpovězené
23. lis 2023

Ahoj,

potřebovali bychom poradit s výběrem kočárku jako doplňkového k našemu Bugaboo Fox 5. Bude se používat pro 5měsíční dítě na spaní na bříšku a jízdu ve městě. Syn velmi rád spí na bříšku a jelikož je na svůj věk větší, do vaničky se vejde jen bez fusaku.

Kočárek by měl mít vlastnosti:

  • možnost polohování až do úplného lehu,
  • kompaktní rozměry po složení,
  • využívaný na spánek a vození po městě.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

koupí klínové vyrovnávací podložky či vložky do korýtkového sportovního sedadla Tvého kočárku Bugaboo Fox 5 se vyhneš koupi nového kočárku. Popisuji je v této mé nedávné odpovědi, kterou Ti sem připínám. Jsou univerzální a dostupné jsou buď na bazaru, nebo si ji můžeš dát ušít na míru:

Pokud bys přesto chtěla kupovat nový kočárek, tak je třeba zadat více kritérií pro výběr kočárku. Na trhu je totiž široká nabídka kočárků s rovným ležem v různých cenových relacích. Nejpopulárnějším z nich je momentálně Easywalker Jimmey.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka