Jaká je alternativa vložky X-Lander X-Rest do Bugaboo Fox 2?

Zodpovězené
17. lis 2022

Dobrý den,

můžete mi prosím poradit, jaká je alternativa vyrovnávací vložky do sportovního kočárku Bugaboo Fox 2?

Vložka X-Lander není nikde dostupná a těžko se sežene i použitá.

Děkuji

Ahoj,

alternativou vyrovnávací vložky X-lander X-rest, která se již neprodává, je vyrovnávací podložka (vložka), která je určena do sportovní části kočárku Babystyle Egg. Je však kompatibilní s více kočárky jako je i Tvůj model Bugaboo Fox 2.

Je to měkce polstrovaná novorozenecká vložka do sportovního kočárku EGG. Je vyrobena ze 100% měkké bavlny pro maximální pohodlí. Jejím cílem je vytvořit pro dítě v sedací části sportovního kočárku polohu lehu.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka