Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Egg je první high-endový kočárek značky Babystyle, známé spíše řadou Oyster. Jméno kočárku inspirovaly zaoblené linie evokující slepičí vejce. Vývoj kočárku trval dva roky s údajnou investicí až milion dolarů.

Kočárek má nosnost 25 kg v jednomístném single módu. Korýtkové sedadlo můžeš otočit i naklonit až do lehu. V nabídce je i hluboká vanička a autosedačka, se kterými vytvoříš plnohodnotnou kombinaci od narození. V případě druhého přírůstku dokážeš Egg předělat i na dvojkočárek - tandem. Na to potřebuješ sourozenecký adaptér. V tandemovém nastavení zvládne uvést 15 kg na dítě. Dvojmístný Egg můžeš použít nejen pro starší a mladší dítě, ale i pro dvojčátka od narození. Nasadit na konstrukci lze dvě sportovní sedačky, dvě vaničky, dvě autosedačky či jejich kombinaci.

Kočárek je dostupný ve 4 barvách konstrukce - black, gunmetal, champagne anebo lesklá mirror. Jezdí na kolečkách ze speciální tvrzené gumy s technologií Tru Ride. Ta Ti zaručí komfort porovnatelný s nafukovacími pneumatikami bez hrozby defektu.

Egg dostal i v limitovaných edicích Jurrassic Special Edition. Podzim 2017 přinesl novou Hollywood edici kočárku, celou laděnou do zlatých odstínů.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace, sourozenecký (tandem)
Hmotnost (v kg)
13,5
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
105 × 59 × 88–98
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
67 × 29 × 59
Původ značky
Spojené království
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
25
Možnost připojit sourozenecké sedadlo
Maximální zatížení sedadla (první dítě - v kg)
15
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.