Jaká je alternativa vyrovnávací vložky X-Lander X-Rest do Easywalker Harvey2?

Zodpovězené
2. srp 2023

Ahoj,

chtěla bych koupit vyrovnávací vložku pro tento kočárek, bohužel už není nikde dostupná, dokonce ani z druhé ruky.

Je nějaká alternativa vyrovnávací vložky X-Lander X-Rest do kočárku Easywalker Harvey2?

Děkuji

Ahoj,

vyrovnávací podložky do korýtkových kočárků se prodávaly pod názvem X-lander X-rest nebo Babystyle Egg. Už se však nevyrábějí.

Momentálně za ně na trhu neexistuje žádná jiná dostupná náhrada.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka