Který levný sportovní kočárek má nastavitelnou rukojeť?

Zodpovězené
1. dub 2022

Ahoj,

pro 8měsíčního chlapce se mi líbí Kinderkraft Grande.

Nebude na mě jeho rukojeť vysoká, když měřím pouhých 163 cm?

Existuje podobný sportovní kočárek s dlouhou stříškou, velkou ložnou plochou, se super skladností, polohovatelnou rukojetí a nenafukovacími koly?

Cenová kategorie jako Kinderkraft Grande.

Momentálně mám Peg Pérego Book Plus starší model, pro větší dítě je malý a stříška už též nevyhovuje.

Děkuji

Ahoj,

Kinderkraft Grande má rukojeť ve výšce 100 cm, což může být k Tvé postavě dost, ale určitě to chce vyzkoušet. Každému vyhovuje něco jiného, sama mám raději, když je rukojeť nastavená výše 🙂.

Pokud bys do něj přece jen šla, tak se podívej na tuto otázku z poradny, kde jsem ho více rozebírala.

Najít levný kočárek s nastavitelnou rukojetí je trochu oříšek, ale doporučuji například Petite&Mars Street+ / Petite&Mars Street+ Oak 2021. Rukojeť nastavíš v rozmezí 76 – 108 cm, takže si ji pohodlně přizpůsobíš své výšce.

Dále mě napadá i Hauck Rapid 4, který má stejně nastavitelnou rukojeť, ale je o něco málo méně prostornější.

Já bych šla určitě do modelu Petite&Mars Street+ Oak 2021, je kvalitnější oproti Kinderkraft Grande a nabídne dobré rozměry, vyšší nosnost a i celkem dobrou skladnost.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie