Jaký je kočárek Kinderkraft Grande?

Zodpovězené
12. bře 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro dítě od 6 – 7 měsíců. Ráda bych slyšela Tvůj názor na Kinderkraft Grande Gray 2019.

Mé požadavky:

  • lehký,
  • do 3 000 Kč,
  • dá se rozložit i do lehu (opěrka na záda i nohy),
  • pro rychlý přesun,
  • na časté skládání do auta a na cestu ve městě.

Kinderkraft Grande má docela dobré recenze.

Co můžu očekávat od pěnových kol?

Děkuji

Ahoj,

Kinderkraft Grande je kočárek za dostupnou cenu, pro nenáročné rodiče. Materiály odpovídají ceně, ať už je to kvalita plastů, spojů (občas může vrzat) nebo textílií. Ale kdo za tu cenu nečeká zázraky, může být příjemně překvapený 🙂. Najdeš u něj dlouhou stříšku, velký nákupní košík, prostorný sedák s polohováním nohou, který lze nastavit jednoduše do úplného lehu. Ke kočárku je bohaté příslušenství, ať už je to nánožník, držák nápojů nebo pláštěnka. Na Tvé požadavky by mohl plně stačit. Nosnost má tedy jen do 15 kg, což je pro tak malé dítě plně dostačující, ale časem hrozí, že bys musela pořídit ještě další kočárek pokud bude dítě těžší.

Co se týče kol, pěna je měkký materiál, takže počítej, že se do něj můžou zapíchávat kamínky, ale na městský terén jsou plně dostačující. Novější modely (2020) mají zadní kola gumová, což je za mě určitě lepší.

Nebo koukni ještě na Kinderkraft Grande LX, který má nově všechna kola gumová, za to se rozhodně vyplatí si připlatit.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie