Který sportovní kočárek má vyšší nosnost a je nejvhodnější pro listopadové dítě?

Zodpovězené
7. zář 2023

Ahoj,

naše děťátko bude mít v listopadu rok a momentálně se vozí ve sportovním kočárku z dvojkombinace Moon Resea S Gold Edition 2022.

Poradíš skladnější sportovní kočárek?

Musí mít dostatečnou nosnost, alespoň do 22 kg. Měl by být prostorný ať se dítě i vyspí. Potěší, když bude snadno ovladatelný i po vesnických cestách, bude mít naprostý leh a prodlouženou stříšku. V zimě se musí do něj vejít fusak CottonMoose.

Můžeš poradit levnější i dražší kočárky?

Děkuji

Ahoj,

podle Tvého popisu to vypadá, že máš kočárek Moon ReSea S Edition. Jeho rodičovskou teleskopicky nastavitelnou rukojeť lze nastavit ve výšce od 91,5 – 106 cm a jeho nástavby jsou položeny níže na konstrukci. Kočárek je tedy vhodný pro nižší a středně vysoké rodiče. Jeho bočnice jsou menší a může se zdát, že je dítě odhaleno.

Protože neudáváš svoji výšku, tak Ti neumím přesně poradit model, který by byl pro Tebe vhodný. Ale pokud chceš kočárek, který je z boků dostatečně chráněn, tak si prohlédni model Britax Smile 5Z nebo Britax Smile 4. Oba jsou stavěny pro vyšší a středně vysoké rodiče, navíc mají vysoké bočnice, které dítě chrání a zároveň mu poskytují dostatečné soukromí. Jejich srovnání najdeš zde:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka