Jaký je rozdíl mezi kočárkem Britax Smile 4 a Britax Smile 5Z?

Zodpovězené
9. srp 2023

Ahoj,

líbí se mi kočárek Britax Smile 4 a Britax Smile 5Z.

Jaký je mezi nimi rozdíl?

Děkuji

Ahoj,

mezi kočárkem Britax Smile 4 a Britax Smile 5Z je několik podstatných rozdílů.

Britax Smile 5Z vyšel z modelu Britax Smile 4 a liší se od něj :

  • designem a vyšší pořizovací cenou,
  • o něco větší vnitřní délkou a šířkou hluboké korby,
  • složením s nasazeným sportovním sedadlem v jakémkoliv směru (Smile 4 se skládá s nasazeným sedadlem ve směru jízdy),
  • přední kola mají přidána měkčí, tzv. kloubové, odpružení (přední kolo se při tlaku ohne směrem dovnitř ke košíku),
  • přístupnost nákupního košíku z přední strany (Smile 4 tam má látku, která brání snadnému přístupu).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka