Který sportovní kočárek se lehce skládá a je vhodný 185cm vysokou maminku?

Zodpovězené
28. lis 2023

Ahoj,

prosím o radu při výběru sportovního kočárku.

Mám pár požadavků:

  • rychlé a snadné složení,
  • možnost polohovat do lehu,
  • nosnost do 20 kg,
  • nastavitelná rukojeť - mám 185 cm.

Můžeš mi poradit?

Jaká kola jsou nejlepší?

Děkuji

Ahoj,

od správného výběru velikosti a materiálu kol či odpružení závisí v jakém terénu budeš moci kočárek používat. Přečti si náš článek, který jsme k tomuto tématu napsali:

Připínám Ti sem moji nedávnou odpověď ve které jsou uvedeny různé kočárky pro vysoké rodiče:

Pokud hledáš něco lehčího, tak si přečti tuto mou nedávnou odpověď:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka