Který lehký sportovní kočárek vhodný na vesnici a na dovolené lze ovládat jednou rukou?

Zodpovězené
28. lis 2023

Ahoj,

potřebujeme pomoc při výběru sportovního kočárku. Máme 170 cm a více. Bydlíme u lesa a máme kočárek do terénu, ale je těžký a neskladný. Proto hledáme něco do města, na vesnici – k prarodičům a na dovolené. Tedy co nejlehčí, skladný jednou rukou, ideálně by mohl zvládnout i mírné nerovnosti. Syn je dlouhý, takže něco prostornějšího a s náhledem ve stříšce. Stříška musí být prodloužena.

Hledala jsem i takový, aby se dal dát do úplného sedu. Pokud by byl, bylo by fajn. Pokud ne, tak nevadí. Nejvíce nám jde o váhu, jelikož bude spíše na přesuny a prostornost.

Dívala jsem se na Easywalker Jackey XL. V recenzích jsem četla, že kolečka jsou nic moc a složité je i přejet přes obrubník. Jinak nám na ceně a ani značce nezáleží.

Děkuji

Ahoj,

na velmi podobnou otázku jsem nedávno odpověděla. Najdeš v ní kočárky podobné Jackey: Avova City Ranger či MoMi Estelle Dakar. Připínám Ti ji sem, abych se vyhnula opakování:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka