Který sportovní kočárek zvládne náročný terén a je vhodný pro delší děti?

Zodpovězené
17. kvě 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který lze dát do úplného lehu.

Další požadavky:

  • obousměrný,
  • zvládne náročný terén,
  • má nafukovací kola, resp. je dobře odpružený,
  • alespoň do 20 kg,
  • pro delší děti.

Který kočárek splňuje mé požadavky?

Děkuji

Ahoj,

obecně by se dalo říct, že prostornější kočárky jsou spíše ty neotočné, ale naštěstí existuje pár výjimek. Jednou z nich je například Baby Jogger City Premier, který je dobře odpružený, otočný a má velmi prostorné korýtkové sezení.

Dále doporučuji Britax Smile III a Emmaljunga NXT90 F. Oba mají též dobré odpružení, nafukovací kola, možnost úplného lehu s polohováním nohou, prodlužovací stříšku a jsou i celkem prostorné.

A můžou to být i Cybex Talos S Lux či Britax Go Big2, které mají gumová (bezúdržbová) kola, ale s terénem si poradí velmi dobře.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie