Skladný kočárek do 5 000 Kč. Je Lionelo Annet Tour nebo MoMi Estelle Dakar správná volba?

Zodpovězené
23. lis 2023

Ahoj,

dívám se po kočárku pro dcerku, která bude mít v prosinci rok. Zatím používáme kočárek ze trojkombinace, ale určitě budeme potřebovat něco, co se snadno skládá, zvládne i štěrk, přechod po trávě na hřišti a bude stát do 5 000 Kč. S kočárkem určitě nebudeme chodit po lese, ani na žádné túry, ani sportovat.

Chceme jej jen pro běžné použití a využití až do konce kočárkovacího období. Musí být lehký, skladný do auta, žádné chrastítko. To jsem slyšela o Kinderkraftech. A hlavně nechceme nafukovací a ani pěnová kolečka.

Dívala jsem se na kočárek Lionelo Annet Tour, ale zdá se mi dost velký po složení. A ještě MoMi Estelle Dakar.

Jaký je Tvůj názor?

Děkuji

Ahoj,

MoMi Estelle Dakar je cenově dostupný sportovní typ. doplňkového kočárku. Je vhodný pro cestování a časté přesuny autem, také jako mestský kočárek pro starší dítě, kterému díky své prostornosti vydrží až do konce kočárkovacího období. Je to ten typ kočárku, který si koupíš, pokud chceš mít po ruce praktický a menší kočárek pro rychlé přesuny po městě, na nákupy, nebo na výlety. Ale stále vedle něj využíváš hlavní kočárek, který je v zimě lépe krytý z boků a dítě je v něm chráněno před větrem a chladem. Osobně bych si takový typ kočárku nevybrala pro skoro roční dítě jako jediný pokračovací kočárek a zároveň jako plnohodnotnou náhradu hlavního kočárku.

Lionelo Annet Tour je typický pokračovací kočárek, který si volí maminky jako pokračovací kočárek. Je velmi oblíbeným a cenově dostupným kočárkem určeným pro rodiče, kteří se pohybují po městě či vesnici. Nízká hmotnost a výborná manipulovatelnost mu umožňují ovládání jednou rukou. Sportovní sezení lze napolohovat do naprosto rovného lehu a díky své prostornosti vydrží až do konce kočárkovacího období. Nastavitelná otočná rukojeť je vhodná pro středně vysoké až vyšší rodiče. Jeho sedátko v kombinaci s fusakem velmi dobře ochrání dítě před větrem a chladem, díky boční ochraně, XXL stříšce a nánožníku.

Podobné modely Lionelu Carrello Bravo Plus, Petite&Mars Royal, Lonex Sport najdeš v této připnuté odpovědi:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka