Jaký sportovní kočárek má dlouhou a širokou ložnou plochu?

Zodpovězené
12. zář 2023

Zdravím,

už jsem z toho projíždějí internetu jelen. Vždy, když najdu kočárek, co by mohl vyhovovat, tak najdu i špatné recenze a nevím co vybrat.

Máme Easygo Optimo Air, ale už je tam malý tak tak.

Chci kočárek, který bude mít opravdu dlouhou ložnou plochu, ideálně i širokou, aby se vešel fusak v zimě.
Stačí, aby projel polní cestu, aniž by se rozsypal.
Budu kupovat bazarový a chci ho koupit levně, takže ne ty, co stojí 20 000 Kč.

Moc děkuji

Ahoj,

pokud již otočnost není důležitá, tak si prohlédni cenově dostupný a oblíbený model Carrello Bravo Plus. Je lehký, odolný a hlavně prostorný, takže Ti vydrží až do konce kočárkovacího období.

Podobným modelem je i Petite&Mars Royal.

Zvaž i kočárek Valco Baby Snap 4 ve verzi Sport s nafukovacími koly. Díky nim si hravě poradí s nerovnými cestami na vesnici nebo lehčím terénem. No dodávám, že nemá žádné odpružení. Sportovní sedátko lze napolohovat do skoro úplného rovného lehu a díky své prostornosti vydrží až do konce kočárkovacího období. Fixní rukojeť bez možnosti polohování je vhodná spíše pro nižší a středně vysoké rodiče.

Lonex Sport je na pohled robustní sportovní kočárek. Díky svým velkým gelovým kolům projde i náročnější povrchy ve městě i na vesnici. Je určen spíše pro nenáročné rodiče, kteří ocení dostupnou cenu a pěkný design.

A ještě zmíním Lionelo Annet Tour, jehož sportovní sezení lze napolohovat do naprosto rovného lehu a díky své prostornosti vydrží až do konce kočárkovacího období. Nastavitelná otočná rukojeť je vhodná pro středně vysoké až vyšší rodiče.

Na co si dát pozor před koupí kočárku z bazaru? - i na toto téma jsme natočili video, které Ti sem připínám.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka