Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Valco Baby Snap 4 je ultralehký čtyřkolový sporťák s vysokou nosností. Název je odvozený od rychlého způsobu skládání sedadlem dovnitř. Modely určené pro západní trh se odjišťují před skládáním tlačítkem, díky čemuž je možné kočárek složit i jednou rukou, ty naše je potřeba odjistit nadzvednutím páčky. Pěnová kolečka bez odpružení jsou určená do města, dostupná jsou ale i terénnější nafukovací kolečka, se kterými se prodává ve verzi Snap 4 Sport.

Neotočné sedadlo je potažené látkami s jednoduchou údržbou. K jeho základní černé barvě můžeš ladit dokoupitelné barevné stříšky. V šedém provedení a prémiové verzi Tailormade je se stříškou sladěný i potah sedadla. Zádovou opěrku je možné naklonit do lehu dostatečného i pro menší miminka. Od roku 2015 můžeš přizpůsobit i polohu opěrky nohou. Pro komfort novorozence jsou v nabídce i adaptéry na autosedačku či plnohodnotná hluboká vanička. Namísto vaničky můžeš také použít vložnou tašku.

Snap 4 vychází i v limitovaných edicích. Za rok 2015 to byly barevné stříšky s kostkováním na boku Bílá šachovnice či černá stříška s bílými a šedými X a O, v roce 2016 městská City, růžová Flowers či hnědé ulitky Conch. Od roku 2017 mají květovaný Eden a modrý pruhovaný Fern se stříškou sladěné i polstrování a potah madla.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
6,2
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
103 × 52 × 77
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
80 × 52 × 36
Původ značky
Austrálie
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 36
Otočné sedadlo
Další parametry

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.