Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři
Mountain Buggy MB Mini je ultralehký trojkolový sportovní kočárek s prostorným neotočným sedadlem. Konstrukce je díky vyváženému těžišti vyborně ovladatelná a větší kola s Aerotech technologií zvládnou městský terén i mírný off-road. MB Mini je tak kompromisem pro ty, kdo potřebují šikovný kočárek do města, a zároveň jezdí i po horších trasách mimo něj.

Sedadlo je v základu neotočné a polohovat ho můžeš až do lehu vhodného od narození. Novorozence navíc chrání přidána bezpečnostní síťka u nohou. Volitelně se dá dokoupit autosedačka i hybridní hluboká vanička Carrycot Plus s až třemi způsoby využití. Kromě klasického rovného lehu se na rám vaničky dají potahy navléct i v mírném náklonu vhodném pro děti s refluxem. Setem odlišných potahů, které jsou její součástí, z ní automaticky můžeš vytvořit v protisměru otočené nakloněné korýtkové sedadlo. To je výborným přechodem mezi obdobím ve vaničce a tím ve sportovním sedadle ve směru jízdy. Místo vaničky je možné použít i vložnou tašku Cocoon. V nabídce najdeš i množství dalšího příslušenství včetně koloběžky Freerider připojitelné na kočárek ve formě přídavného stupínku pro staršího sourozence. Pokud často cestuješ, využiješ dokoupitelnou tašku s kolečky chránící kočárek při převozu.

MB Mini prošel roku 2015 a 2016 několikery facelifty, na základě kterých má sedadlo vyšší zádovou opěrku, o 21,5 cm kratší konstrukci a o 11 cm kompaktnější složení. U nových modelů si můžeš výšku rukojeti přizpůsobit. Vylepšenými detaily jsou také stříška s magnetickým uzavíraním, jednodušší mechanismus aretace kol, nová spona zapínání bezpečnostních pásů, do které se každý popruh vklikne zvlášť a nové barvy na výběr.

Parametry

Typ
sportovní, dvojkombinace, trojkombinace
Hmotnost (v kg)
7,6
Rozměry v rozloženém stavu (vך×d cm)
106 × 58 × 82,5
Rozměry ve složeném stavu (vך×d v cm)
72 × 58 × 25,5
Původ značky
Nový Zéland
Materiál podvozku
hliník
Maximální zatížení sedadla (jedno dítě - v kg)
20
Doporučený věk dítěte (v měsících)
0 – 48
Otočné sedadlo
Další parametry

Hodnocení maminek

Zatím nikdo neohodnotil tento kočárek

Otázky a odpovědi

K tomuto kočárku zatím nepřibyly žádné otázky.