Bylinky Pískavice ani Benedikt nepomohly. Jak jinak zvýšit laktaci?

Zodpovězené
20. bře 2019

Dobrý den,

mám 6 týdenní miminko a mám problém s tvorbou mléka. Užívala jsem pískavici s benediktem, ale množství mléka se zvýšilo pouze o trochu. Nyní sháním Moringu.

Dcerku si stále přikládám, ale velmi se vzteká, protože mlíčka je málo.

Jak si ještě mohu zvýšit tvorbu mléka?

Děkuji za odpověď

Dobrý den.

Toto je velmi podobný dotaz, jako jeden z předchozích - kojení funguje, pokud kojíte přirozeně - na požádání. Zkuste savčí polohu kůže na kůži, časté kojení v noci a společné spaní. Časté střídání prsou při jednom kojení. Žádný dudlík, žádná lahvička. Pokud je třeba dokrm, pak jen malé množství (cca 40 ml) cévkou při kojení. Návod najdete na www.infookojeni.net. Bylinky nic nepokazí, mohou podpořit, ale nečekejte zázraky. Zdravá žena dokáže své dítě nasytit i bez bylinek.

Velmi držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová