Mohu držet dietu během kojení?

Zodpovězené
22. črc 2019

Dobrý den,

jsem 5 měsíců po porodu a mám 10 kg nadváhu. Pravidelná a zdravá strava nemá žádný efekt, vůbec nehubnu.

Jakou dietu mohu držet během kojení?

Může káva nebo sklenička vína uškodit miminku, které kojím?

Za odpověď děkuji!

Dobrý den,

během kojení nedoporučuji žádné speciální diety. Zkuste oslovit výživového poradce a domluvit se na jídelníčku a pohybovém programu s ohledem na kojení.

Kojení samo o sobě není pro hubnutí nijak omezující. Káva ani sklenka vína miminku neublíží, ostatně osobně nedoporučuji žádná omezení v jídle během kojení.

Držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová