Velká prsa. Jak vysoko má být dítě? Jaké další polohy jsou vhodné?

Zodpovězené
10. srp 2020

Dobrý den,

mám prsa velikosti F a doma novorozence. Začínám být docela bezradná. Vím, že bych měla na kojení zvolit polohu fotbalisty, ale nevím, jak jí docílit.

Jak vysoko má být dítě, aby to bylo správně a pohodlné pro oba?

Jaká další poloha by případně byla vhodná?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

máte pravdu, že s velkými prsy je někdy obtíž, než se naučíme si vyhovět. Maminka má opravdu doslova plné ruce a je obtížné miminko správně "nasměrovat". Poloha fotbalisty je výhodná, doporučuji také tzv. savčí polohu - zkuste web www.prirozenekojeni.cz.
Pokud by se nedařilo, klidně si zkuste zavolat zkušenou LP, která pomůže po praktické stránce a dodá vám jistotu.
Držím palce.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová