Z prsa mi vytéká kolostrum spolu s krví. Budu mít problém s kojením po porodu?

Zodpovězené
1. dub 2019

Dobrý den,

z levého prsu mi vytéká kolostrum spolu s krví. Už se mi to stalo několikrát.

Budu mít problém s kojením po porodu?

Děkuji

Dobrý den,

předpokládám, že jste těhotná. Nevím, o jaké množství krve jde. Pokud je to jen mizivé, přikládám to faktu, že prsa začala pracovat, připravují se na kojení, jsou prokrvena a malé množství vytéká spolu s kolostrem. Pokud je to větší množství, určitě konzultujte s gynekologem.

S kojením po porodu problém nevidím. Vše je tak jak má být.

Přeji Vám krásný den.
Radka Jakubová