Minimální stimulace. Jaký máte v mém případě na to názor?

Zodpovězené
27. únor 2023

Dobrý den, pane doktore,

bude mi 39 let a jsem před 4. IVF. První dvě IVF byl krátký protokol, poprvé jen jedno vajíčko a nedošlo ani k ET. Podruhé dvě vajíčka, do třetího dne vydrželo jen jedno, ET neúspěšný. Třetí IVF dlouhý protokol, z 8 vajíček zralých 5, ale PK vydrželo jen jedno, ET opět neúspěšný.
AMH mám 0,8, spermiogram je v pořádku, genetika též v pořádku.

Do darovaných vajíček se nám moc nechce, tak nám nyní doktor navrhl minimální stimulaci.

Jaký na to máte názor?

Je šance, že bude tato stimulace úspěšná?

Moc děkuji za Váš názor.

Dobrý den,

já bych vlastní vajíčka nevzdával a minimální stimulace je jednou z možností.

Držím palce.

MUDr. Štěpán Machač, Ph.D.
vedoucí lékař IVF Clinic Olomouc
www.ivfclinic.cz