Příspěvek na bydlení, nebo jiný příspěvek. Máme na něco nárok?

Zodpovězené
28. srp 2022

Dobrý den,

chci se zeptat, zda budeme mít nějaký nárok na příspěvek.

Spotřební výdaje (energie, voda apod.) - stočné půlročně 3 040 Kč, energie 4 500 Kč měsíčně, komunální odpady 2 700 Kč ročně, nájemné žádné, bydlíme v rodinném domě, který nemáme ve vlastnictví. Příjem asi kolem 22 000 Kč (já mateřská a přítel podnikatel). Vytápění na tuhá paliva.

Děkuji

Hezký den,

k orientačnímu posouzení nároku na dávku Vám doporučím vyzkoušet kalkulačku příspěvku na bydlení na stránkách MPSV.cz.

https://www.mpsv.cz/web/prispevek/orientacni-vy...

Bc. Adéla Cachová
sociální pracovnice