Bolesti podbřišku. Je to normální?

25. srp 2021

Maminky mám dotaz.
Dnes jsem 7+3tt, v pondělí na kontrole vše ok. Beru utrogestan kvůli lehkému špinění, které ustalo po užívání toho utroše.
Ale dnes od rána mám křeče v podbřišku, jako při hodně silné MS. Je to normální? Nepřestává to ani když si lehnu. Do toho mám takový zvláštní tlak v oblasti kříže/beder/zad. Máte některá zkušenosti? Děkuji

lenula02
25. srp 2021

V tomhle tt jsem to taky měla jak u první tak i teď. Je to většinou reakce těla na nedostavenou ms... Pokud nekrvacis jen odpočívat, případně magnesium 🍀

autor
25. srp 2021

@lenula02 děkuji za odpověď. Trošku jste mě uklidnila. Ale bolí to jako čert 😔

lenula02
25. srp 2021

Pokud by to bříško bolelo dyl, tak klidně jet k dr, ať se na to mrknou. Pro klid 🍀🍀 ono i roztahovani dělohy je celkem znát. Já teď u druhého to cítím víc jak u první 🤦‍♀️. A taky si Teda zastezuju, že je celkem na prd jak to táhne

littlebee124
25. srp 2021

Take me to bolelo, ale vzdy jen třeba 10 minut a pak to přešlo a v nějakém 10 tydnu to odeznelo. Teď me sem tam zaboli a nebo me to pne v trislech. 🙂

autor
25. srp 2021

@littlebee124 já to mám od rána téměř v kuse.. ať sedím,ležím nebo stojím je to pořád stejné.. nepřestává to a ani to nepovoluje

littlebee124
25. srp 2021

Tak to bych si zasla k doktoru 🙏🏻

autor
25. srp 2021

@littlebee124 zítra ráno mu zavolám zda by se na mě pro jistotu podíval. Děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru