Píchání na pravé straně podbřišku v úplném začátku těhotenství. Máte zkušenost?

luka89
30. črc 2022

Mám obavy , protože už za sebou mimoděložní těhotenství mám . 3 dny zpoždění menstruace, pozitivní tt. Nechci plašit a hned běžet k lékaři ,protože vím že na ultrazvuk je ještě brzy ale mám bolesti v podbřišku . Občas na levé ale to minimálně ale spíš na pravé straně podbřišku ,takové píchání i při chůzi to trochu cítím . Máte s tím některá zkušenost? Vejcovod na pravé straně nemám .

janulejean
30. črc 2022

Na pravé straně mě píchá od začátku těhotenství i teď to občas cítím, jsem 9tt. Neboj to se jen rozpíná děloha 😉.

luka89
autor
30. črc 2022

@janulejean Snad to tak bude ,děkuji . Jsem z toho na prášky . Miminko si tak moc přejeme . Dvakrát nám to nevyšlo .

susmevem
30. črc 2022

@luka89 ... různé píchání, bolení apod je úplně běžný jev, kor na začátku těhotenství. Rozpíná se děloha. Chápu obavy, ale buď to dopadne dobře, nebo ne 🙂. Moc ti přeju, aby dobře...

luka89
autor
30. črc 2022

@susmevem no jo ,vím . Snažím se nějak uklidnit . Děkuji . Snad to bude v pořádku ,doufám v to.

beck90
30. črc 2022

@luka89 celé těhotenství mě občas píchne vpravo skoro u třísel....vždycky se leknu.
Nejdřív doktorka říkala že se mi rozpíná děloha, že je to ok obzvlášť když jsem těhotná podruhé že je to více nepříjemné.
Teď jsem už 25tt a už to není skoro vůbec ale pro změnu mimčo nabírá na síle a kope do míst kde to bolí...má tam teď dost místa.
Takže bych zbytečně neplašila, buď v klidu a hlavně psychické pohodě a bude to dobrý!

vera1234567
31. črc 2022

@luka89 v prvním těhotenství jsem z toho byla taky dost vyplašená, ale myslím je to jak se rozpíná děloha. Teď jsem v 8tt a je to úplně stejné jako poprvé, nejhorší je to třeba při kýchnutí nebo když vylejzám z auta, určitě to k těhotenství patří 🙂

luka89
autor
31. črc 2022

@vera1234567 já jsem z toho vyplašená . Doufám že to tak bude , vnitřně se snažím uklidnit . Nejhorší to čekání na objednání k lékaři . Teď ještě nechci plašit . Tobě přeji ať jsi ty i mimi v pořádku ☺️

vera1234567
31. črc 2022

@luka89 to chápu, já čekala na první kontrolu 3 týdny a bylo to hodně dlouhý čekání 😁 i tobě přeji, ať je vše v pořádku 🍀

kikhulka
16. říj 2022

@luka89 ahoj koukám na tvůj příspěvek z července 2022 a zajímalo by mě jak jsi dopadla?
Jsem v 5tt a taky mám píchání a tuhnutí na právě strane podbrisku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru