Výtok v těhotenství. Je to normální?

lenkaa94
7. únor 2021

Ahoj, jsem úplně na začátku těhotenství, cca 4tydny, už asi deset dní mám hnědý výtok. Doktor mi napsal Ascorutin, ale vůbec mi nepřipadá že by mi pomáhal. Měla jsem velký problém otěhotnět a tak se teď bojím abych o mimi nepřišla. Mám i bolesti v podbřišku a občas mě tam píchá, ale nejvíc mě děsí ten výtok. Nesetkala se některá z Vás s něčím takovým? Nebo je to normální?

mamikry
7. únor 2021

@lenkaa94 Uplne normalni to neni, ale stava se to. Ja jsem mela hnedy vytok na zacatku asi tyden, ale nijak velky. Sam ustal a male to zvladlo. Dulezite je, jestli mate potvrzene tehotenstvi v deloze, pak uz je to holt bud, anebo. Drzim palce.

klokanka31
7. únor 2021

@lenkaa94 U mě to bylo mimoděložní 😞

mandy1122
7. únor 2021

@lenkaa94 já jsem měla taky hnědý výtok, ale jen jeden den, hned jsem letěla na pohotovost. Doktorka mi na to nic nedala a řekla mi, ze to někdy děla, když se mimco uhnizduje a mám odpočívat a po tydnu jsem šla na gyndu na kontrolu.

vaculovav
7. únor 2021

Měla jsem to tak od vynechání MS týden, pak pár dní nic a zase. Koupila jsem si Ascorutin a po třech dnech braní špinění přestalo.

lenkaa94
autor
8. únor 2021

@vaculovav já beru Ascorutin pátý den a pořád právě špiním. Někdy víc a někdy míň ale už jsem z toho zoufalá.

herkules6969
8. únor 2021

@lenkaa94 ahoj, já jsem takhle spinila celý první trimestr a na gynde mi doktorka řekla, že je to úplně normální 🙂 Vlastně i při prvním těhotenství jsem občas i krvácela 🙂 ale mám normálně dvě zdravé holčičky - těhotenství bez problémů, porod v termínu 🙂

kukky
20. bře 2021

@lenkaa94 Ahojky ,můžu se zeptat,jak to dopadlo? Jsem úplně ve stejné situaci ,jako ty 🙏

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru