Bolesti v 7. tt. Je to normální?

kanceaka
9. únor 2022

Ahoj holky,

Čekám první mimi a tak jsem trochu vyjukaná a potřebuju uklidit..
Podle MS sem 7tt
1. Už několik dní mám vždycky ráno slabounký hnědý výtok.. omlouvám se za nechutnosti, ale je to spíš takový hlen… měla jste taky některá? (Doktor mi na to ani nic nedal, ze prý zatim není proč)

2. Mám bolesti zad.. někdy v krizi, někdy na bedrech.. ale není to moc brzy na bolesti zad? 🤔

3. Pořád mě pícha někde v břiše… pokazdy jinde 😃 dneska mě pícha na pravé straně jakoby na vaječníku a vystreluje mi to až do kyčle.. je to normální?

Já už si připadám jako úplný hypochondr… na kontrole sem byla minuly týden a normálně mě porad bolí prsa, včera ranni nevolnost.. už sem z toho celá nesvá a nechci běhat každý den k doktorovi jak magor 😃
Za každou reakci budu velmi vděčná 🙂

Dekuju

klokanka31
9. únor 2022

@kanceaka A je mimčo v děloze? Jinak já měla u třetího těhotenství na začátku šílený bolesti v kříži, a mám z toho zdravou holčičku...

aselluska
9. únor 2022

@kanceaka jiný stav 🙂 každý má jiné příznaky. Bolení v podbřišku je běžný vlivem roztahující se dělohy.

lenkalubina
9. únor 2022

Tohle všechno je normální 😉já loni v červnu řešila, že mě bolí divně břicho,cítím všechny pachy, je mi blbě atd...přkládala jsem to prodělanému covidu a myomu co mám..nakonec jsem šla k dr a byla jsem 9+4tt. A to jsem si tukala na čelo,když se mě ptala jestli jsem si udělala test🤣🤣🤣bylo mi 39 a šance byla tak 20% na těhu...

krisstina93
9. únor 2022

Je to normální, nějaké bolesti a píchání tě budou provázet celé těhotenství :D kdyby to byla nějaká šílená bolest, co se nedá vydržet, tak to res s Dr. Ale roztahuje se ti děloha, vazy se připravují na větší zátěž, takže nějaké pnutí, bolest v zádech apod je běžná.

kanceaka
autor
9. únor 2022

@klokanka31 byla jsem na ultrazvuku v 5tt a vše vypadalo v pořádku.. srdíčko ještě nenašel, ale to říkal ze je normální..

kanceaka
autor
10. únor 2022

@lenkalubina tak to je super 😃 hlavně, ze bylo všechno jak má byt 😃

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru