Kolik jste přibraly do 20. týdne těhotenství?

ty_na
17. čer 2015

Ahoj holky,
kolik kg jste přibraly do nějakého třeba 20tt? Já jsem 17+4tt a přibrala jsem zatím jen jeden kg.
Díky 🙂

veronika182
17. čer 2015

@ty_na 8 kg, ale kromě bříška a prsou není nic vidět 🙂 ale už je to znát při chůzi do schodů 😀

desencanto
17. čer 2015

Já jsem zatím podle MS 13 týden a 0kg nahoře..

ty_na
autor
17. čer 2015

@veronika182
Tak mě to asi čeká potom najednou :D

veronika182
17. čer 2015

@ty_na víš co, já ani jednou nezvracela, tak možná proto 🙂

ty_na
autor
17. čer 2015

@veronika182 Já také ne, měla jsem takové ty nevolnosti, že jsem měla každé dvě hodiny pocit prázdného žaludku a měla jsem nucení na zvracení, ale když jsem se rychle najedla, tak to bylo v pořádku. 😉

veronika182
17. čer 2015

@ty_na to jsem měla taky, ale vždycky jsem se stihla najíst dřív, než se mi udělalo zle z hladu...ale ten jídělníček moc pestrý nebyl..jabko, polívka,rohlík s máslem a maximálně ještě mrkev =D měsíc jsem nejedla ani maso. Naštěstí to všechno trvalo jen ten třetí měsíc 🙂

ty_na
autor
17. čer 2015

Já to měla skoro celý první trimestr, teď už jen málokdy. 🙂 Teď mě zas bolí kyčle a každý večer strašně nohy. No jo, jiný stav 😀
@veronika182

andelka
17. čer 2015

U prvního nic, u druhého 1kg. Nezvracela jsem, nevolnosti byly minimální, mezi 6 a 10tt.

karlajasmine
17. čer 2015

Ja jsem ve 21tt a pribrala jsem zatim cca 3-3,5kg. Zvracela jsem od 6 do 11tt kazdy den ale jinak jim stejne jako predtim a sportuju taky stejne jako predtim.. tu vahu jsem pribrala na prsou a na brise.. tak uvidime jak to pujde dal 🙂

jozy2
17. čer 2015

Ahoj, ja jsem ve 20tt a mam 8kg tak jsem zvědava jak to půjde dál u prvního jsem celkem přibrala 30kg tak doufam,že ted to bude mín 🙂

hanik73
18. čer 2015

Tak já už mám +10 kg.Je to hodně vidět,od začátku těhu je mi fajn,žádné nevolnosti.Chlapeček bude asi větší,už teď má 800g.

kachnicky
18. čer 2015

Ahoj ja jsem 18tt a mam +6kg 😖 Ale je pravda že mi špatne skoro nebylo a momentalne jím stale čokoladu 🙂

zlatkavlk
18. čer 2015

Ahojky, já jsem teď 24.tt. a přibrala jsem cca 3kg, žádné velké těhotenské nevolnosti jsem neměla, jen jsem se musela "naučit" jinak jíst - menší porce a častěji... Ale nejsem žádný hubeňour, tak počítám že kila nahoru ještě polezou...🙂

hacenkaaa
19. čer 2015

24tt a +8kg :D snad už to moc nepoleze...

hannellka
21. čer 2015

já jsem 17tt a jsem mínus 6kg a to už mám trochu i bříško. Ale pravda mě zase nevolnosti trápily hodně a ještě i teď se s nima potýkám. Ale tak hlavně že mimi dobře roste 🙂

nynus
21. čer 2015

Ahojkyyy ja jsem ted 20tt a pribrala jsem 11kg z 53kg 😀 😀 😀 😀 ale tehu jsem mela cele bezproblemove bez zvraceni bez ranich nevolnosti proste nic,jen me bolel dost casto zaludek jakoby tlacil ale ted uz je to fajneee
jinak na me je to dost znat mam zadek boky a celkove cele telo se rozsirilo 😀 ale jsem spokojena az na to ze uz nic neoblecu 🙂 taky jsem necekala ze tolik hned na zacatku priberu protoze moje vaha za cel zivot nebyla vyssi ne 53kg 🙂 takze jsem moc necekala ze takle priberu vzdy sem byla dost hubena
noo a brisko uz mam taky krasne velike 🙂 kazdy tp ma jinak nekdo pribere na zacatky a nekdo az ke konci 🙂

veronikapigi
29. čer 2015

Zatim jen 4kg

rainbow_x
29. čer 2015

2kg

qz
29. čer 2015

2 kg, ale mam nadvahu 🙂

jajulinkaa
29. čer 2015

Já 6kg ale víceméně za poslední dva měsíce asi 😉

lexikorka
29. čer 2015

Ahojky 🙂
já jsem 23 tt a + 4,5 kg 🙂 ale břísko mám tk na 10 🙂 Zvracím občs i teď, z počátku denně, ale taky jsem nikdy nebyla hubená, takže asi má zásoby 😉

masotri
29. čer 2015

2kg 🙂

tinushecd
30. čer 2015

Já jsem o 3kg lehčí. V prvním trimestru mi bylo dobře, nezvracela jsem, jen jsem nemohla sníst celé porce jídla, hned jsem byla plná. Udržuji se v kondici tak, že hodně chodím. Do páce 6km skoro denně, někdy i z práce. Na dovolené v 17tt jsem vylezli v Řecku na Olymp. A nepití alkoholu na to má asi taky vliv 🙂 Jím normálně jako předtím, jen mi přestalo pár věcí chutnat (třeba uzeniny). Je fakt, že nejsem žádnej hubeňour, takže máme s mimčem z čeho žít 🙂

welunka
3. črc 2015

Ahojky, jééé vy ste mě potěšili, já byla dnes na kontrole 20+0tt a máme 8kg nahoře - mysela jsem, že je to moc, ale podle toho co tu čtu, to jde 😉))) (nikdy jsem nebyla hubeňour a vždy měla sklony k tloustnutí)

prokopa
3. črc 2015

20tt, přibrala jsem 2kila, nezvracela jsem, ale začala jsem jíst podle pravidel zdravé výživy od začátku těhotenství, (před těhotenstvím jsem vážila 73 kg a jedla jsem trochu jako čuně) a také mi dělá problém jíst ve stejném množství jako před otěhotněním, prostě celý oběd (s polévkou už tuplem ne) se do mě nevejde. Obecně se tvrdí, že se přibírá podle toho, v jakém pásmu BMI se člověk před těhotenstvím nachází, já už byla v pásmu lehké nadváhy a podle tabulek bych měla přibrat za celé těhotenství 7 - 10kg. Holt moje tělo nemá potřebu vytvářet si tukové zásoby, protože už je dávno má 🙂)

terez12
19. črc 2015

Dneska jsem 18+6tt a jsem pořád 2 kila pod svoji váhou před otěhotněním ☹

aneztuzka
23. črc 2015

Ahoj holky, já jsem do 20tt nepřiprala nic, pak to šlo tak 0,5kg co 14 dní. Teď jsem 26tt a nahoře mám 5kg. Netrapte se váhou, pěkně papejde zdravě, ono si to to miminko vezme, co potřebuje.. 🙂

doliceksamicek
28. črc 2015

Ahojky 🙂 já jsem 17tt a nahoře mám zatím 1,5kg,tak uvidíme jak to půjde dál 😀 bříško se už hezky klube a taky neobleču,už žádné kalhoty,takže jsou hezky uklizený 😀

ninatarajova
8. srp 2015

ja 20 tt 2,5+ 😀

kristyna90
8. srp 2015

ja mela ve 20tt(19+3) + 3 kg a do konce mi priskocilo ani nevim jak dalsich 21:D.. byla jsem hodne zavodnena:( ale po porodu hned padlo 17kg

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru