Kolik jste přibraly ve 20. týdnu?

deniska2
8. kvě 2019

Ahoj tehulky sem 20tt a mam 8kg na hoře do porodu budu mit 20kg mozna i vic.moje vyska je 153cm.a chtela bych pribrat 12,15kg kolik mate kg tehulky kolik ste pribrali

lachtanice86
8. kvě 2019

Výška 158cm a celkově jsem přibrala 8kg

nikolavod
8. kvě 2019

V prvním těhu jsem přibrala 20kg celkem, vyska 161cm😉 a ted jsem 31tt a nahore 5kg😉 jinak po prvnim mi zustalo 10kg🤦 takze rikam, ze mam naskok😄

deniska2
autor
8. kvě 2019

@nikolavod i kdyz vam zustalo 10 kg pri prvom dietati tak stejnak 31tt 5kg jen nahoře 😲😲😲😲😲 to je moc malo to bych brala 😃😃😃😃

garfulka78
8. kvě 2019

@deniska2 Hlavne se nestresuj, nekdo zadrzuje vic vody, kila po porodu pujdou dolu, at je prcek v pohode a zdravej. Moje doktorka ma zkusenost, ze to co priberes za 1a 2 trimestr vynasob 2 a to priberes celkem. Rikala jsem si, ze to je blbost, ale presne ji to vyslo za 1a2 celkem 8 kilo a k porodu s 16 navic. Je fakt, ze jsem byla dost otekla a z porodnice jsem si odnasela 8 nahore. Ted je male 5 mesicu a mam jeste 3 navic, takze to neni nic strasneho.

misicka1988
8. kvě 2019

@deniska2 Ve 20tt jsem měla nahoře 5,5 kg, celkově jsem přibrala 19 kg při výšce 174 cm. ( rodila jsem ve 41+1tt.) Ale byla to hodně voda. Pak jsem ale na sobě zamakala, a po 6 měsících od porodu jsem byla na své váze.

zavodnice
8. kvě 2019

Ve 20 tt jsem měla nahoře 1,5 kg, ve 30 tt jsem měla +4 kg nahoře a ve 40 tt celkově minus 1 kg. Prisuzuju to dietě kvůli těhotenské cukrovce.

kejt29
8. kvě 2019

S prvni 20kg, s druhym 6kg a se tretim 9kg.

lnk84
8. kvě 2019

@deniska2 záleží taky na počáteční váze, ja jsem zacinala v podvaze a pribrala jsem 17kg, ve 20tt už jsem mela nahoře taky dost..teď jsem 2měsíce po porodu a mám navic 5 kg..teď mám 53kg a 162-cm, taze normalni váha... v tehotenstvi jsem jedla vsechno na co jsem mela chuť

balogis
9. kvě 2019

Já v prvním těhotenství přibrala cca 15 kg ,v druhém 8 kg.

kac9
9. kvě 2019

V prvním těhotenství jsem přibrala 15kg, teď jsem v 21.tt a mám nahoře kolem 5,5kg ☺ nějak váhu neřeším... po porodu to shodim, stejně jako po prvním synovi ☺
Jinak měřím 157cm...

marketa1218
9. kvě 2019

Ve 20tt 4,5 kg nahoře. Teď jsem 23tt a ještě jsem se nevážila, ale jde mi zatím všechno jenom do bříška, bylo by skvělý kdyby to tak zůstalo, ale uvidíme pak co otoky v létě, čekáme na začátek září. Zatím mi všichni říkají, že jsem štíhlejší než normálně 😃. Ale já jsem začínala těhotenství s pár kily navíc, takže třeba proto to tak je, že mi to jde pomaličku a to jím teda dost, protože mám věčně hlad. A 166 cm.

nanienka
9. kvě 2019

Jsem teď 23 tt a nahoře mám 9 kilo. Původní váha 55 kg a výška 173 cm. Buď v klidu, pak to půjde dolů 🙂

lenula02
9. kvě 2019

Ve 20tt asi 4kg . Teď ve 34tt 15kg🙈🙈

milyeli
Autor odpověď smazal
Zobraz
moxha
9. kvě 2019

S první dcerou jsem nabrala celkem 30kg.Teď jsem na konci 24 týdne a mám asi + 10 kg.

vendes
9. kvě 2019

Měla jsem 5 kg dole a radši bych měla 5 kg nahoře.

anetlask
9. kvě 2019

Začala jsem na 54kg, do 20tt 4kg a měřim cca 160cm, teď jsem 26tt a nahoře 7kg

martinkkaa86
9. kvě 2019

Mám taky 153cm, u prvního těhotenství jsem nabrala celkově 8kg, z toho 6kg do 20.tt. U druhého za celé těhotenství 4kg.

nita1984
9. kvě 2019

Jsem 20tt a jsem plus 1kg

sluckynek
9. kvě 2019

Já končila těhotenství s holčičkou ve 22 týdnů a měla jsem nahoře 4.5 kg

nikolavod
9. kvě 2019

@deniska2 ale v mém okolí všechny v druhém těhu přibraly míň🤷 ale vůbec neřeš kolik přibereš, stejně hodně kil necháš v porodnici a zbytek kdyžtak shodíš😉 váhu bych neřešila, hlavně ať jste ty a mimi v klidu😎

lucie_kozak
9. kvě 2019

Já měla ve 20tt 7kg nahoře. Teď jsem 36tt a mám 15kg. Jím zdravě, nemlsám, ale prostě to tak je. Hlavně se tím netrap. Já se trápila a doktoři mi řekli, abych si uvědomila, že ve mě probíhá hormonální bouře a brala to tak. Teď už jsem s váhou smířená a těším se na hubnutí po porodu 😀.

ah1234
9. kvě 2019

Je vždy ošemetne sa takto pýtať, lebo každý je fakt iný a záleží aj pomer výška/váha. Ja mam 162cm, pred tehotenstvom som vazila plus mínus 47 kg, pred pôrodom asi 53 a to som si posledné dve kilá vymenila za 3 dní (fakt, pred pôrodom som zjedla snáď všetko čo som videla a jedla som 3 dní nonstop). Hovorili mi, že je to málo.. ale mne to až malo neprišlo, malý mal 2.5 kila keď sa narodil. Niekto kto má 70kg pri mojej výške môže v tehotenstve schudnut dokonca, niekto kvôli cukrovke drží diétu.. je to individuálne. Chudšie postavy zvyknú pribrať viac, ja si myslím, že som pribrala malo, lebo som sa na mňa zdravo stravovať (pred trhu balíček chipsov a cukríkov bol na dennom poriadku, som vegan ale na stravu moc nehladim sa priznavam.. počas tehotenstva som si dávala hrozný pozor aby som mala všetky potrebné živiny, takže žiadne jednoduché sacharidy ale zdrave tuky a tak a mne to telo dobre asi spracuje.. výsledky krvi som mala vždy úplne ukážkové a zároveň som sa vďaka úprave Stravy neprejedala), nemala som problém s chodením na veľkú (chodím aj 5x denne.. po každom jedle) a veeeeeeela som sa hýbala. Športovala som až do 32tt keď sa mi začal skracovať čipok. Kým som mala ukážkové tehotenstvo, tak som sa hýbala dosť a cítila som sa skvelo a veľa som asi aj vďaka tomu nepribrala.. ale toto si len také pomocné faktory, niekto neje skoro nič počas tehotenstva lebo je mu zle a zvracia 9 mesiacov a aj tak vdaka hormónom priberie 25kg..

misicka1988
9. kvě 2019

@nikolavod To jsem asi vyjímka, u první 12kg, u druhého 14 kg, a u třetí 19 kg 😁 A to jsem u první v těhu snědla skoro každý den tabulku čokolády, a u ostatních těhu se pak krotila. Ale bylo mi tenkrát 20 let, a u poslední 37 let. Tak možná to má i souvislost 😊

iowa
9. kvě 2019

Přibrala jsem od začátku těhotenství do 20. týdne 3 kila a jím jak nezavřená, ale 2x týdně cvičím. Každý to máme jinak, nestresuj se tím. Jez co ti chutná, zbytečně nepras, ať nemáš výčitky, pokud tě to trápí, ale s tím kolik tvoje tělo potřebuje přibrat nic neuděláš a u každého je to jiný.

luciinka001
9. kvě 2019

já třeba díky nervům měla s malou ve 20tt 40 kilo .. ale s malým jsem přibrala cca10-11 kg a hlavne to co jste pribrala ted, muze uz zustat 🙂 nemusi to vubec porad stoupat 🙂

klea81
9. kvě 2019

První kilo 😁

leniczka23
9. kvě 2019

Ve 20tt jsem byla mínus 6kg😁 Ted mam jeden den do porodu/terminu a mam +3kg.

anetlask
9. kvě 2019

@leniczka23 ty seš ještě tady? 🤣🤣 Padej rodit

leniczka23
9. kvě 2019

@anetlask 😁😁😁 to rekni tomu malymu tvrdohlavymu stvoreni ve me🤣

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru