První screening a pohlaví dítěte

kajunka01
22. črc 2019

Holky ktere jste si nechaly rict v 13tt na screeningu prvnim pohlavi, vim ze je to hruby odhad ze se vse muze zmenit ale dr rikala ze ma pohlavi prubezne nebo tak neco ze to mivaji holcicky ze si je jista ale neni to 100% mely jste to taky tak nektera? Dekuji

marketa1218
22. črc 2019

@kajunka01 Taky jsem se ptala, doktor tipnul podle genitalniho vyběžku kluka, že prý holčičky ho mívají menší. Ale nic tam nevysrostlo 😁. Jsem 34tt, čekáme holčičku. Na začátku jsou to fakt jenom odhady a buď to vyjde nebo ne 😁.

gruyerre
22. črc 2019

@kajunka01 u nás nám na 1.screeningu (bez záruky 😀) řekl 2x správně pohlaví, mojí sestře 3x a též vždy správně.

charlottelotta
22. črc 2019

@kajunka01 Mě říkala doktorka, ze na 80procent holka a je to holka😀

pipi_puncocha
22. črc 2019

1. screening = kluk "bez záruky" a od té doby vždy jen potvrzováno.

oveckaluky
22. črc 2019

Ve 13.tt odhad kluk a holka, já to tak nějak věděla, takže mě to nepřekvapilo. A máme Petra a Lucii. 😉

nazka
22. črc 2019

@kajunka01 u nás tipoval kluka. Potvrdil to i gynekolog a pak ještě druhý screening a od 25.tt to začala být holka a máme holku.
Teď tipoval holku, tak to beru dost s nadhledem..

klea81
22. črc 2019

U nás jsem to poznala i já laik a doktor potvrdil.

stef9328
22. črc 2019

Mě pohlavi nikdy neřekli na prvním screeningu, a holčičky se vždy ukazali až na druhem screeningu. Muj názor je takovy, že pokud doktor uvidi něco , to bude kluk, kluci jdou vidět dřiv než holky. Nevím kluka nemám, ale holky se vždy ukazali až na druhem screeningu 🙂

leymea
22. črc 2019

V prvnim tehotenstvi nam bylo receno, ze na 70% kluk. A mame opravdu syna. Ted nam bylo opet receno, ze kluk, ale doktor si byl strasne jistej, pry tady je to jasny. I nam to ukazoval a vysvetloval. No, porad jsem ve 14tt tak uvidime 😀

lvl16
22. črc 2019

Mně na prvním screeningu řekl, že mi to neřekne, že to je jenom tipování 🙂.

tercasv
22. črc 2019

Na 1. screeningu mi řekl, že ještě není nic vidět. Můj doktor v tom 13tt řekl s hodně velkým možná holka🙂 v 16tt se nechtěla ukázat a ve 20tt řekl na 100 procent holka, to jsem poznala i já 🙂a už se to nezměnilo 🙂

laka_lacenda
22. črc 2019

U mě to odhadoval na kluka a teď už o tom není pochyb. 🙂 Takže se trefil. Ale je to asi dost 50:50. 😀

adelavanova
22. črc 2019

No mě 2x řekli holku a potom (kolem 21tt) mi řekli kluka :D jsem zvědavá jak dopadne další kontrola co tam na mě bude koukat :D a jestli vůbec :D

tulikiss
22. črc 2019

ono hodne zalezi na zkusenostech doktora a na vybaveni kterym utz dela. u prvniho mi rekly na 90% kluk a kluk to je, u druheho mi doktor podrobne ukazoval detail pohlavi a ukazoval jednotlive casti a holcicka to je, presne jak rekl.

michaelllas
22. črc 2019

Nám řekl doktor, že to bude na 90 % kluk a byl to kluk 🙂

nicolnik
22. črc 2019

Na 1. Screeningu recena holka, od te doby uz 4 ruzni lekari rekli kluk🙂

kajunka01
autor
22. črc 2019

Ona si ti prave zvetsila na 3D ultrazvuku a ukazovala mi to

malinkaelinka
22. črc 2019

Na 1.screeningu nebylo vidět nic, na 2. kluk a od té doby nic, protože tam sedí jako pecka a není mu tam vidět :D

zoyee
22. črc 2019

Ve 13tt na 95% holčička a máme ji. Prý podle budoucí pohlavní trubice, holčičky mají rovnoběžně s páteří a kluci vychylenou.

kajunka01
autor
22. črc 2019

@zoyee
@zoyee joo to o te rovnobeznosti nam dnes tekla take 🙂

mikejla_a
24. črc 2019

Ano pokud byl pohlavni hrbolek rovnobezne s pateri, tak by to mela byt holcicka. Fotku nemas?

kajunka01
autor
25. črc 2019

@mikejla_a mam, muzu pisnout zpravu??

emeritakettu
25. črc 2019

Oba screeningy jsem absolvovala v Brně v Prenatalu.Na prvním screeningu mi MUDr. Grossmanová řekla,že je to kluk (žádná pravděpodobnost na xy% ,prostě kluk a hotovo),na druhém mi to MUDr. Vlašín potvrdil. No můj gyndař to na tom svém utz poznal snad až skoro ve 28.týdnu.Jinak teda trefili se všichni,je to chlapeček 🙂

endy85
25. črc 2019

U prvního dítka nám na prvním screeningu pohlaví netipovali, ale u druhého dítka řekli že holka (potvrzeno dvěma lékaři co tam byli) a od dalšího screeningu už vždy jen kluk a máme Adámka 🙂

patmouse
25. črc 2019

Ja se u prvniho ditete ptala az na druhem screeningu nekdy ve 20tt, pri dalsim tehotenstvi jsem se zeptala uz na prvnim screeningu,riali ze to vypada spis na chlapecka a pri kazde dalsi prohlidce se to jen potvrzovalo...

mikejla_a
25. črc 2019

@kajunka01 jasne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru