Svatba v 16. týdnu těhotenství

clementina82
15. kvě 2018

Ahoj holky,vdavaly jste se nektera ve 4.mesici tehotenstvi?Ceka me to v cervnu,mam korzetove saty a zacinam se bat,jestli me nebudou skrtit a jak to vubec zvladnu...Diky za odpovedi.

vendelinka08
15. kvě 2018

Vdavala jsem se ve 22tt a bylo to skvele...saty jsem mela take korzetove a nic me neskrtilo.. itila jsem se fajn...takze to zvladnes..hlavne nestresuj a tes se na den D

lussinka88
15. kvě 2018

@clementina82 ja se budu vdavat v cervenci a budu v 5.mesici 🙈 tak se z dovolenim hackuju. Jinak saty zarezervovany nemam, mam pujceny od kamaradky. Ale v pujcovne rikali ze se daji vymenit. Kdyz jsem cekala dceru tak jsem kolem 14tt splaskla (byla jsem predtim dost nafoukla) do 6mes nikdo nepoznal ze jsem tehotna, tak doufam ze to bude zase tak 🙂

clementina82
autor
15. kvě 2018

@vendelinka08 Diky moc,jsi hodna,presne to jsem potrebovala slyset!Kdyby se ti chtelo mi poslat svatebni foto v satech,budu moc rada🙂

kladpol
15. kvě 2018

@clementina82 Myslím že to nebude tak hrozné, ale že to bude v pohodě, záleží jaké máš bříško nebo jaké budeš mít, ale myslím že by to mělo být v pohodě, gratuluji 🙂.

clementina82
autor
15. kvě 2018

@lussinka88 Tak to ti take drzim palce.No ja dnes mela v praci neelastickou pouzdrovou sukni a fakt to bylo utrpeni,tak si rikam,jak to dam za ty dva a pul tydne...chtela jsem byt hezka nevesta,nez se ze me stane slonice,ale uz to asi nestihnu😀Ale vim,ze je to vsem jedno,slo spis o muj pocit...

clementina82
autor
15. kvě 2018

@kladpol Diky moc,brisko se prave zacalo vyboulovat...nektere kamosky byly i v 5.skoro ploche,tak jsem v to taky trochu doufala,ale mimco se hlasi o slovo😀

kladpol
15. kvě 2018

@clementina82 Uvidíš jak bude bříško růst, při nejhorším změníš šaty 🙂, ale neboj, hlavně se nestresuj, užij si tento den 🙂.

lenhor7
16. kvě 2018

Vdavala jsem se v 5.mesici, saty korzetove, pod nima brisko skoro videt nebylo, ikdyz uz bylo, az vecer jsem se prevlekla do kratkych volnych, tam uz videt bylo vic... jediny kdy me saty tlacily bylo pri obedu😁

majvik
16. kvě 2018

vdávala jsem se v 18tt a měla jsem korzetové šaty - raději neutažené úplně na doraz, ale klidně se ještě trošku přitáhnout mohly, na fotkách vidím jak mi trošku plandají. Bylo to fajn, nic mě netrápilo (nevolnosti ustaly teprve až asi týden před svatbou...) a myslím že to na mě ani nebylo vidět že jsem těhotná...

jodiddraselny
16. kvě 2018

Já jsem se vdávala v 16. týdnu a naprostá pohoda.

jaja01k
16. kvě 2018

Vdavala jsem se ve 4. mesici. Kdyz jsem si kupovala saty, jeste jsem nebyla tehotna, takze jsem s briskem nepocitala. Nemela jsem korzetove, ale vrsek satu jsem mela hodne tesny a narozdil od korzetu se nedal nijak povolit. Kdyz jsem se do nich ve svatebni den rano nasoukala, pohodlne to nebylo a rikala jsem si, ze v nich pretrpim obrad a pak se prevleknu. Nakonec ale trochu povolily a ja v nich bez problemu vydrzela cely den. A svatbu jsem si super uzila 🙂

eviicka
16. kvě 2018

Já se vdávala 20tt v korzetovych šatech a úplně v pohodě. Měla jsem je utažené akorát, abych se cítila dobře, kdo nevěděl, že jsem těhotná, ten to nepoznal. Za to jiné oblečení mě prozradilo už o dva týdny dříve.

alice17
16. kvě 2018

Vdávala jsem se vloni v červnu na začátku 4. měsíce, na svatbě jsme těhotenství i oznamovali bylo to krásné. Měla jsem korzetové šaty a jen jsem je míň dotáhla, když se utáhly jak mají dělalo se mi mdlo. Jediné, co je mi líto, že jsem neochutnala skoro nic z rautu, i oběd za mě tajně musel sníst manžel 🙂

pavca1982
16. kvě 2018

@clementina82 Jojo vdávala jsem se taky tak a vešla jsem se jen tak tak 😁

vila_z_lesa
16. kvě 2018

Jsem ted v 17.tydnu a zvladla bych i ty korzetovy saty, bohutel se vdavam ve 30.tydnu 😐

clementina82
autor
16. kvě 2018

@vila_z_lesa Tak si svatbu každopádně užij a držím palce, ať jde všechno dobře!

lucy0511
16. kvě 2018

Ahoj já bych byla úplně v klidu mě se takhle vdavaly neteře jedna v 5m a druhá v 6m a jen jedno jestli se bojíš že budeš mít problém se šaty domluv si ještě jednu zkoušku cca 3až 4dny před obřadem a určitě v salonu nebudou mít problém ti do korzetu všít větší klín pod šněrování. 🙂 🙂 🙂

vila_z_lesa
16. kvě 2018

@clementina82 dekuju, i tobe 😘🍀

leki
17. kvě 2018

Neboj, bude to v poho. Ja se vdavala taky ve 4. a v korzetu brisko nebylo vubec videt, ani me nebolelo ci tak (ale mela jsem jeste maly). Kamoska se vdavala v 6-7. A vypadala jen trochu oplacanejsi. Kdyz si vecer sundala ten korzet tak jsem vyvalila oci, jak velky to bricho uz ma 😉

clementina82
autor
18. kvě 2018

@leki haha,jooo,uz jsem najela na pozitivni vlnu,ze to bude v pohode🙂)Tak snad vydrzi!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru